FUE Tekniği

  /    /  FUE Tekniği

FUE Tekniği Nedir?

FUE tekniği son zamanların en popüler saç ekim yöntemlerinden bir tanesidir. Bu teknik için saç ekiminde kullanılan en yeni ve popüler teknik diyebiliriz. Bu tekniğin en güzel yanı oldukça çabuk sonuç vermesi ve çok az acılı olmasıdır.

FUE Tekniği Özellikleri

Bu saç ekim şeklinde ekim yapılırken saç kökleri öncelikle tek tek toplanmaktadır. Bu kişinin saçlı bölgesi olan saha bölgesi adı verilen bölgeden alınan kişinin kendi saç kökleridir. Alınan bu kökler saçların az bulunduğu ya da hiç bulunmadığı bölgeye uygulanır. Bu yöntemin çok tercih edilmesinin en büyük sebebi diğer saç ekim yöntemlerinden daha konforlu ve tek seferde daha fazla saç kökü yerleştirilmesidir. Bu saç ekim yöntemi dikiş gerektirmez ve iyileşmesi en kolay yöntemdir.

FUE Tekniği Nasıl Uygulanır?

Öncelikle bu yöntemde herhangi bir kesme işlemi ve dikiş gerekmediği için uygulanması da son derece kolaydır. İlk olarak saha ismindeki saçlı bölgeden örnekler alınır. Saç kökleri tek tek toplanır ve saçsız bölgeye özenle yerleştirilir. Malatya Gökhan Hair olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için son teknoloji uygulamalar yapmaktayız.

FUE Saç Ekimi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu yöntem ile saç ekimi yapılmadan önce aspirin gibi kan sulandıran ilaçlar kullanılmamalıdır. İşlemden önce bölgenin temiz olması gerekmektedir. Ciltte kalıntı bırakacak herhangi bir kozmetik ürünü bulunmamalıdır.

Category

Date

Sohbete Başla
Ücretsiz Saç Analizi İçin...
Merhaba, ücretsiz saç analizi için fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.