PRP Yöntemi İle Saç Ekimi

  /    /  PRP Yöntemi İle Saç Ekimi

PRP Yöntemi ile Saç Ekimi

Bu saç ekim yöntemine başlanırken uygulama yaptırmak isteyen kişiden kan testi alınır. Hastadan alınan bu kan bir santrifüj içerisinde dönüştürülür. Daha sonra kanın içerisinden PRP ayrıştırılır. Bu PRP daha sonra yeni bir işlemden geçirilerek kan içerisinde bulunan beyaz ve kırmızı kan hücreleri birbirinden ayrıştırılır. Bu işlemler sonunda kişinin kanı trombosit bakımından 3 katına kadar zenginleşir. Bu uygulamada saç ekim işlemine geçilirken acı eşiği düşük olan kişilere anestezik uygulama yapılır.

Nasıl Uygulanır?

Uygulama yaptırmak isteyen kişinin kanından elde edilen PRP aşısı bu işlem için özel olarak hazırlanan ince uçlu iğneler ile saç köklerine uygulanır. Bu oldukça acısız bir işlemdir. Bu adım ile saç köklerin canlanması saç tellerinin kalınlaşması ve güçlenmesi hedeflenir. Malatya Gökhan Hair ailesi olarak bu işlemi sizlere en uygun biçimde uygulamak adına her seanstan sonra 3 hafta kadar bir ara veriyoruz. Bu saç ekim türünde en verimli sonucun alınması için bu işlemin 2 3 kez tekrar edilmelidir.

Güvenli Midir?

Bu saç ekim türü oldukça güvenli bir yöntemdir. PRP ile elde edilecek olan bütün içerikler tamamen uygulama yaptırmak isteyen kişiye aittir. Bu yöntem saç ekim konusunda oldukça büyük bir öncül olan Avrupa ve Amerika’da sıklıkla uygulanmaktadır. Bu yöntem sıklıkla tercih edilmekte ve son derece verimli sonuçlar alınmaktadır.

Category

Date

Sohbete Başla
Ücretsiz Saç Analizi İçin...
Merhaba, ücretsiz saç analizi için fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.