Sakal Ve Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi Hakkında

Sakal ve bıyık bölgelerinde kelleşme ve dökülmeler birçok erkeğin ortak problemidir. Bu uygulama ile dökülen sakalların yerini doldurma bıyık güçlendirme kıl köklerini daha sağlıklı bir hale getirme amaçlanır. Malatya Gökhan Hair ailesi olarak yaptığımız bu uygulama ile sakal şekli belirlenmesi de yapılabilmektedir.

Nasıl Uygulanır?

Sakal ve bıyık ekimi işleminde kullanılacak olan teknik oldukça önemlidir. Firma olarak sizlere en güzel hizmeti verebilmek adına bütün dünyada oldukça popüler hale gelen FUE yöntemi ile ekim yapıyoruz. Bu yöntem için sakal ve bıyık köklerinin açılma ve dökülmeler olan bölgelere tek tek özenli bir şekilde kılın yönüne de uygun olarak yerleştirilmesi gerekiyor. Uzman ekibimiz sayesinde bu işlem oldukça kolay gerçekleştirilmektedir.

Ne Zaman Sonuç Vermektedir?

Bu uygulama sakal ve bıyık ekimi işlemi yapıldıktan sonra uzun bir zaman gerekmeden hızlıca sonuç verecektir. İlk etapta ekilen sakal ve bıyıklar birkaç hafta içerisinde dökülecektir. Bu sürecin doğal bir parçasıdır. Hiçbir şekilde endişelenmenize ve uyulamam başarısız mı oldu diye düşünmenize gerek yoktur. Bu adımdan sonra 4. aydan sonra ekilmiş olan sakal ve bıyıklar çıkmaya başlar. 6. ayda ise tamamen sonuç alınmış bir hale gelecektir.

Acılı Bir İşlem Midir?

Bu işlem oldukça acısız olarak gerçekleştirilmektedir. Hem hızlı bir uygulaması hem çabuk sonuç alımı hem de acısız olması ile sakal ve bıyık için tercih edilen en iyi yöntemdir.

Category

Date

Sohbete Başla
Ücretsiz Saç Analizi İçin...
Merhaba, ücretsiz saç analizi için fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.