Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Son zamanlarda saç ekimi oldukça popüler bir uygulama haline geldi. Tıraşsız saç ekim yöntemi özellikle erkekler tarafından çok sık tercih edilen popüler bir uygulamadır. Bu uygulamada var olan saçlarınız kazınmadan sıfıra vurulmadan olduğu gibi kalacak şekilde saç ekimi yapılır. Bu sebeple uygulama yaptıracak kişilerin en yüksek konfor sağladığı çeşitlerden biridir. Malatya Gökhan Hair ailesi olarak oldukça uzman bir saç ekim kadrosu ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Avantajları Nelerdir?

Genellikle erkeklerin saç dökülmeleri ön körfez bölgesinde olmaktadır. Bu durumda ön saç çizgisi ortadan kalkar ve tepelerden de yavaş açılmalar meydana gelir. Bu şekilde ortaya çıkan saç dökülmeleri ve açılmalarında tıraşsız saç ekimi sayesinde saçların kazınmasına hiç gerek yoktur. Bu yöntem ile saç aralarına oldukça rahat girildiği için uygulama son derece kolay ve çabuk gerçekleşmektedir.

Tıraşlı Saç Ekimi ile Nasıl Bir Farkı Vardır?

Tıraşlı saç ekim yönteminde saç bulunan kısımlar sıfıra vurulmalıdır. Bu da uygulama yaptırmak isteyen kişileri düşündürmekte ve saç ekimine sıcak bakmamalarına neden olmaktadır. Çünkü saç dökülme problemi olan insanların genellikle saçları oldukça geç uzar ve kazınan saçların tekrar uzaması çok uzun zamanlar alabilmektedir. Bu yöntem ile böyle bir sorun kesinlikle yaşanmaz.

Güvenli Bir Yöntem Midir?

Bu yöntem oldukça güvenilir bir yöntemdir ve kolay bir şekilde uygulanır. Neredeyse hiçbir riski bulunmaz.

 

Category

Date

Sohbete Başla
Ücretsiz Saç Analizi İçin...
Merhaba, ücretsiz saç analizi için fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.